Üretimde

Hikayesel Web Tasarımın,Geleneksel Üretimden Farkı Neler?

1

Kurgusal Yaklaşım

Yaptığımız web tasarım veya web yazılımları, tıpkı bir film senaryosu gibi senaryo yazıp ona uygun teknolojiler üretiyoruz. Böylece ortaya birbirlerinden etkileyici ve eşsiz sanatsal ürünler ortaya çıkıyor.

2

Teknoloji Geliştiriyoruz

Kodlama ekibimiz neredeyse akıla, mantığa yatmayacak işleri kodlayıp, tüm cihazlarla uyumlu olacak şekilde build ediyor. Entegresi imkansız görünen işleri sıfırdan kodlayıp algoritmalarımızla kullanıcılarımıza sunuyoruz.

3

Marka’nın dijital yüzünü üretiyoruz

İster bir kişi olun, isterseniz firma yaptığınız şeyi en iyi şekilde anlatamıyorsanız, karşıki tarafın gözünde “Hiçbir şey yapamıyor.” Noktasında olursunuz. UtebSoft’ olarak işinizi sizden iyi anlatarak ve firmanıza bir tasarım tarzı oluşturarak, dijitaldaki yüzünüzü ve kimliğinizi yapıyoruz.

4

Sitede durma oranlarını yükseltiyoruz

Yaptığımız tüm işler insanlar tarafından dikkat çekiyor. Bunun temel sebebi her işin kendi gerekliliğini yansıtan derecede bir yorum katmamız. Örneğin; eğer bir lojistik işi yapıyorsanız, bunu dümdüz giden tır koyarakta anlatırsınız ya da Bizim gibi dünyayı yerinden oynatarakta.

5

Sıradanlıktan çıkıyoruz

Yaptığımız işleri gezecek olursanız bu demek istediğimizi çok daha iyi anlayabilirsiniz. Hiç bir işimiz, tematik tasarım anlayışına göre yapılmaz. Hikayesel yaklaşım ve işletmenin kurumsal bakış açısı ile tamamen sıfırdan kurgulanıp yapılır.

Nasıl İleriyoruz

Sizleri meraklandırmamak için adımlarımızı sizlerle paylaşıyoruz

Thumbnail
1. Adım

İnceleme / Detaylandırma

İsteklerinizi detaylı dinledikten sonra sizlerle beraber yapılması gerekenleri listeliyoruz. Olmasını istediğiniz, ya da olsa güzel olurdu dediğiniz her noktayı detaylandırıyoruz ve not alıyoruz.

Thumbnail
2. Adım

Araştırma / Analiz Etme

Sektördeki rakiplerinizi analiz edip kullanıcıları nasıl daha fazla etkileyebileceğimizi inceliyoruz. Araştırma ve analizlerimizi raporlayıp sizlerle paylaşıyoruz.

Thumbnail
3. Adım

Konsept Çalışma

Sanatçı kişiliğe sahip ekibimiz ile bütün bu adımlar sonrasında sizlerin ve kullanıcıların hoşuna gidecek olası tasarımları şekillendirip sizlerin huzuruna sunuyoruz. Beğendiğiniz taktirde diğer adıma geçiyoruz.

Thumbnail
4. Adım

Üretme 😎

Standartların üstünde çizilmiş/tasarlanmış konsept çalışmaları en hızlı şekilde ekibimiz ile hazırlıyoruz. Bu adımda tek yapılması gereken sabırla sonucu beklemek.

Şimdi bize ulaşın

Projenizi birlikte hayata geçirelim!

Proje Başlat
Computer
  • Comments
  • Comments
  • Comments
  • Comments
  • Comments
Adres

Bahtiyarbostan, Sivas
Merkez/Sivas

7/24 Çağrı Hattı. +90 531 520 19 97
Sosyal Medyada